Drupal user
Fórum
Drupal version

Ahoj,

 

můžu poprosit o radu? Po update modulu se mi u článků zrušilo na formátování textu na žádnou volbu a musím u každého článku manuálně uložit formát na full html.

 

Dotaz zní, jak prosím hromadně změním formátování u již vydaných článků tak, abych jej nemusel dělat jeden po druhém. Na webu mám několik tisíc článků a dělat to manuálně je časově velmi náročné. Děkuji

Změna formátování při update modulu není běžný problém (aspoň já jsem se s tím zatím nesetkal). O jaký šlo modul a jak byl aktualizován? Jak to vypadá v DB?

P.S.

Předpokládám, že jsi zde už pomohl hodně lidem (?), když reaguješ jak reaguješ. Snažíme se poradit, ale vynucování si odpovědi po cca 24 hodinách ... Odpovídáme zde dobrovolně a ve svém volném čase, takže trocha respektu a trpělivosti by byla na místě.

Pokud chceš rychlejší reakci, použij Slack.

Po updatu jakeho modulu? Z jake verze na jakou verzi? Abychom aspon trochu pomohli, tak je treba vedet jake update funkce probehly.

Celkove ale hadam ze pujde spis o nejaky bug / user error (vymazany a znovu vytvoreny format vstupu? - to by mohlo zmenit ID) nez planovanou zmenu v update funkci. Osobne bych zacal kontrolou ID ulozeneho formatu vstupu u obsahu a pak vylistovanim dostupnych formatu vstupu. Pokud referencovane ID nesedi. Tak opravit bud zmenou ID formatu vstupu (opatrne!) nebo opravit reference ze strany obsahu. 

"Tohle forum slušně chcíplo. Zabalte to." - Ne, diky. :-) Vy to naopak rozbalte a pomozte nam odpovidat zdarma ostatnim. Jedine tak se dostaneme na lepsi cas k odpovedi.

Přidat komentář

Jaká je oblíbená prímořská destinace Čechů a Slováků?